Cashback. BP i mBank zwracają pieniądze.

Brytyjska sieć stacji BP zazwyczaj nie jest postrzegana jako sposób na tanie tankowanie. Nie daje też rabatów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Czytaj też: rabaty na Kartę Dużej Rodziny.

BP w powszechnej świadomości funkcjonuje jako jedna z najdroższych sieci. Mimo to wśród jej 500 stacji rozsianych po Polsce możemy znaleźć takie o naprawdę przyzwoitych cenach. BP od lat buduje lojalność klientów poprzez program lojalnościowy Payback, a nie przyjazne ceny. W Krakowie – centrali firmy – zaczęli dostrzegać świat poza punktami, bo od pewnego czasu w pozyskaniu klientów współpracują z mBankiem. To jeden z największych banków pod względem liczby klientów (3,5 mln kont osobistych), więc jest spora szansa, że wielu z Was ma tam konto. Wystarczy mieć kartę płatniczą do rachunku i wyrażoną zgodę na mOkazje. Komunikat do użytkowników tego bankowego centrum promocji może być różny, zależnie od tego czy Wasza karta była widziana na stacji BP w ostatnich miesiącach. Wiadomość, którą dostała Czytelniczka, obiecuje zwrot 20 PLN po dokonaniu 3 zakupów na stacjach BP o wartości 150 PLN każde. Czas na realizację do 6 stycznia. Jeśli macie inne warunki, dajcie znać w komentarzu!

źródło: strony mBanku.

Przeliczam: 3×150 złotych pozwoli zatankować niecałe 90 litrów. Więc po zrealizowaniu wszystkich transakcji, uzyskamy realny rabat ponad 22 grosze na litr. Naprawdę nieźle!

Post Author: admin

Co myślisz?