Paliwo za darmo na Lotos. Stawia Komputronik

Jeszcze przez 5 dni (do 5.10) trwa akcja, w której sklep internetowy www.komputronik.pl może was nagrodzić voucherami na paliwo na stacjach Lotos. Warunkiem jest  dokonanie zakupu któregoś z produktów promocyjnych. Dostępne są produkty AGD, RTV i telefony Huawei. Im droższy produkt, tym tłustszy voucher. 50 PLN przy golarkach czy masażerach (cokolwiek to jest!). 100 PLN w przypadku lepszych szczoteczek do zębów. 300, 500 i 800 PLN przy zakupie dużego telewizora.

obraz_promocja
źródło: Komputronik

Jeśli i tak macie zamiar kupić któryś z oferowanych produktów (może już z myślą o prezencie świątecznym?), warto porównać ceny z innymi sklepami. Losowo wybrałem proponowaną golarkę Philips BT7204. Na Allegro z dostawą kosztuje prawie 260 zł. W Komputroniku 278 zł, ale w prezencie kupon za 50 zł. Czyli całość za 228 PLN.

Link do produktów promocyjnych: https://www.komputronik.pl/promocje/voucher-lotos

Link do rejestracji zakupu: http://voucherkomputronika.pl/

Z regulaminu wynika, że udział w akcji mogą brać zarówno osoby indywidualne, jak i jednoosobowe działalności gospodarcze. Liczba kuponów jest ograniczona.

Regulamin akcji: <tutaj>

Post Author: admin

2 thoughts on “Paliwo za darmo na Lotos. Stawia Komputronik

  Wojtek

  (29 listopada 2018 - 22:44)

  OSZUŚCI, ta promocja jest do d*py!!! Kupiłem tv objęty promocją, dopiero po 2 miesiącach od rejestracji dostałem bon paliwowy na lotos. Miał być na kwotę 50 zł, a okazało się że karta jest pusta. Złodzieje już nic u nich nie kupie.

   admin

   (5 grudnia 2018 - 13:09)

   A reklamowałeś w Lotosie? Bo skoro dostałeś bon, to znaczy że Komputronik uznał, że bon Ci się należy.

Co myślisz?